


Gulvplate Biohorttil Highline H5 og Panorama P5
13 199 kr
Prispresset

til Highline H5 og Panorama P5
13 199 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Gulvplate fra Biohort som passer HighLine H5 og Panorama P5. Aluminiumsgulvplater er av høy kvalitet, pakken består av 1-5 plater ut fra bodstørrelse og inkludert eventuelle nødvendige koblingsskinner. Det kreves bruk av gulvramme for å benytte gulvplatene.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 48062 |
| Farge | Grå |
| Lengde | 2435 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Produkttype | Bottenplatta |
| Vekt | 40 kg |
| Bredde | 2835 mm |
| EAN-nr | 9003414480629 |
