
Akrylglass Panel BiohortTonet til Neo
fra3 099 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Et farget akrylglass panel (mål: 28 x 207 cm) som er montert i en metallramme. Den kan monteres i hvilken sidevegg du ønsker, men ikke side ved side.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Bredde | 330 mm |
| Høyde | 2070 mm |
| Lengde | 320 mm |
| Type | Akrylglass |
| Materiale | Stål |
| Vekt | 3,7 kg |
| Veggtykkelse | 4 mm |
| Serie | Neo |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |


