Beskrivelse
Fest en bakvegg og/eller en sidevegg mot sidetaket på HighLine-boden.(Fra str H2)/Neo(fra str 2A). Finnes i samme farger som boden.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Høyde | 180,7 cm |
| Lengde | 4 cm |
| Materiale | Stål |
| Max Snølast | 150 kg/m² |
| Type | Bakvegg |
| Vekt | 29,4 kg |
| Bredde | 134 cm |
| Serie | HighLine |
| Farge | Kvartsgrå, Mørkegrå, Nikkel |




