


Dørpakke BiohortWoodstock 230Mørkgrå Metallic
6 499 kr
Prispresset
Farge: Metallic Mørkgrå
Beskrivelse
Dørpakke Biohort Woodstock 230 passer til Vedskjul Woodstock. Pakken består av 2 stk dører med organiseringssystem på innsiden av dørene samt T-håndtak med sylinderlås.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 37002 |
| Farge | Metallic Mørkgrå |
| Lengde | 1380 mm |
| Vekt | 32,5 kg |
| Bredde | 1725 mm |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Dører |
| Veggtykkelse | 4 mm |
| Serie | WoodStock |
| EAN-nr | 9003414370029 |




