
Ekstra Dør BiohortNeo
fra10 199 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Ekstra dør Neo med et dørhåndtak i rustfritt stål med standardsylinder, en 3-veis låsemekanisme, en gassfjær, hengsler, to verktøyholdere samt nødvendige metallbeslag for hengselposisjonene. Døren kan monteres som venstre- eller høyrehengslet.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Bredde | 830 mm |
| Høyde | 30 mm |
| Lengde | 2030 mm |
| Type | Dører |
| Materiale | Stål |
| Vekt | 10,5 kg |
| Veggtykkelse | 4 mm |
| Serie | Neo |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |



