


Fugepistol BiohortPakke
659 kr

Pakke
659 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Fugepistol pakke
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | B270902 |
| Høyde | 22 cm |
| Lengde | 37 cm |
| Type | Fugepistol |
| Vekt | 0,81 kg |
| Bredde | 6,5 cm |
| EAN-nr | 9003414187832 |
