
Gulvplate Biohorttil MiniGarasje L
5 295 kr
Prispresset

til MiniGarasje L
5 295 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Gulvplate til MiniGarasje i str L fra Biohort
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 48032 |
| Farge | Nikkel |
| Høyde | 0,2 cm |
| Lengde | 189,7 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Max Snølast | 150 kg/m² |
| Type | Gulvplate |
| Vekt | 16,35 kg |
| Bredde | 131,6 cm |
| Serie | MiniGarage |
| EAN-nr | 9003414480322 |
