
Kurv Biohortmed Oppheng til Neo
1 199 kr
Prispresset

med Oppheng til Neo
1 199 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Kurv Biohort med oppheng er ideell for oppbevaring av små gjenstander. Veggkonsoll følger med slik at den kan henges opp i to veggstolper (ikke inkludert). Kurven er i svart polyesternett. Størrelse (B x D x H): 55 x 34 x 20cm
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 47073 |
| Bredde | 340 mm |
| Høyde | 200 mm |
| Lengde | 560 mm |
| Farge | Sort |
| Type | Oppbevaringskurv |
| Materiale | Stål |
| Vekt | 1,5 kg |
| Veggtykkelse | 4 mm |
| Serie | Neo |
| EAN-nr | 9003414470736 |
