
Låseknapper Biohorttil Alex
fra 779 kr
Prispresset
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Om flere bokser benyttes er tilgang mulig med bare en enkel nøkkel.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Bredde | 310 mm |
| Høyde | 250 mm |
| Lengde | 440 mm |
| Farge | Nikkel |
| Type | Lås |
| Materiale | Stål |
| Veggtykkelse | 4 mm |
| Serie | Alex |
| Design | 2 stk, 3 stk |
