Beskrivelse
Nedløpsrør Biohort AvantGarde består av 2 stk nedløp med utkast som passer til redskapsbod AvantGarde. Festemateriell er inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Lengde | 1820 mm |
| Materiale | Stål |
| Type | Nedløpsrør sett |
| Veggtykkelse | 4 mm |
| Vekt | 2,5 kg |
| Serie | AvantGarde |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |




