


Nedløpsrør Sett BiohortEuropaMørkgrå Metallic
1 399 kr
Prispresset
Farge: Metallic Mørkgrå
Beskrivelse
Nedløpsrør Biohort Europa består av 2 stk nedløp med utkast som passer til redskapsbod AvantGarde. Festemateriell er inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 44050 |
| Farge | Metallic Mørkgrå |
| Lengde | 1700 mm |
| Vekt | 2 kg |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Nedløpsrør sett |
| Veggtykkelse | 4 mm |
| Serie | Europa |
| EAN-nr | 9003414440500 |





