


Sidetak Biohorttil Highline H2Sølv Metallic
22 499 kr
Prispresset
Farge: Metallic Sølv
Beskrivelse
Sidetak Biohort for Redskapsbod HighLine kan festes på redskapsbod HighLine® og øker din oppbevaringsplass under tak.
Fest sidetaket på siden med takrennen, enten bare på en side eller på begge. Aluminiumstøttene til taket er utstyrt med justerbare føtter for plan montering og takrenne er integrert.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 83036 |
| Farge | Metallic Sølv |
| Høyde | 2220 mm |
| Lengde | 2820 mm |
| Vekt | 112 kg |
| Bredde | 1950 mm |
| Areal | 5,49 m2 |
| Areal | 5,49 m² |
| Materiale | Stål |
| Max Snølast | 150 kg/m² |
| Takdesign | Flatt tak |
| Type | Sidetak |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Serie | HighLine |
| EAN-nr | 9003414830363 |


