


Sidetak Biohorttil Highline H2Mørkgrå Metallic
22 199 kr
Prispresset
Farge: Metallic Mørkgrå
Beskrivelse
Sidetak Biohort for Redskapsbod HighLine kan festes på redskapsbod HighLine® og øker din oppbevaringsplass under tak.
Fest sidetaket på siden med takrennen, enten bare på en side eller på begge. Aluminiumstøttene til taket er utstyrt med justerbare føtter for plan montering og takrenne er integrert.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 84036 |
| Farge | Metallic Mørkgrå |
| Høyde | 2220 mm |
| Lengde | 2820 mm |
| Max Snølast | 150 kg/m² |
| Vekt | 112 kg |
| Bredde | 1950 mm |
| Areal | 5,49 m2 |
| Materiale | Stål |
| Takdesign | Flatt tak |
| Type | Sidetak |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Serie | HighLine |
| EAN-nr | 9003414840362 |


