Beskrivelse
Sidetak Biohort for Redskapsbod HighLine kan festes på redskapsbod HighLine® og øker din oppbevaringsplass under tak.
Fest sidetaket på siden med takrennen, enten bare på en side eller på begge. Aluminiumstøttene til taket er utstyrt med justerbare føtter for plan montering og takrenne er integrert.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Høyde | 2220 mm |
| Lengde | 2820 mm |
| Materiale | Stål |
| Max Snølast | 150 kg/m² |
| Takdesign | Flatt tak |
| Type | Sidetak |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Vekt | 126 kg |
| Bredde | 2750 mm |
| Serie | HighLine |
| Areal | 7,75 m2 |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |


