
Sidetak Biohorttil HighLine H5 S 150x315 cm
fra22 499 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr

Sidetaket kan festes til HighLine®-boden (fra størrelse H2 og oppover) på siden med takrenna - enten på en eller begge sider. Den er tilgjengelig i to forskjellige størrelser. Sidetaket S er 150 cm bredt og størrelse L er 282 cm. Støttebena i aluminium er utstyrt med føtter som kan justeres i høyden. Nedløpsrør inkludert.
Varemerke
Beskrivelse
Sidetaket kan festes til HighLine®-boden (fra størrelse H2 og oppover) på siden med takrenna - enten på en eller begge sider. Den er tilgjengelig i to forskjellige størrelser. Sidetaket S er 150 cm bredt og størrelse L er 282 cm. Støttebena i aluminium er utstyrt med føtter som kan justeres i høyden. Nedløpsrør inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Høyde | 222 cm |
| Lengde | 315 cm |
| Materiale | Stål/Aluminium |
| Max Snølast | 150 kg/m² |
| Takdesign | Flatt tak |
| Type | Sidetak |
| Vekt | 93,5 kg |
| Bredde | 150 cm |
| Serie | HighLine |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |


