
Sidetak Biohorttil Redskapsbod Neo 4A/4B/4C/4DKvartsgrå Metallic
54 899 kr
Prispresset
Farge: Metallic Kvartsgrå

til Redskapsbod Neo 4A/4B/4C/4D
Kvartsgrå Metallic54 899 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Sidetaket passer til redskapsbod fra Biohort på modellen Neo 2A/2B/2C/2D. Sidetaket kan festes på enten bare en side eller begge sidene. Aluminiumstøttene til taket er utstyrt med justerbare føtter for plan montering. To nedløpsrør er inkludert.
Obs! Kun Sidetak, bod selges separat.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 87046 |
| Farge | Metallic Kvartsgrå |
| Høyde | 220 cm |
| Lengde | 347 cm |
| Max Snølast | 150 kg/m² |
| Bredde | 300 cm |
| Fungere til | Neo 4A/4B/4C/4D |
| Materiale | Stål |
| Takdesign | Flatt tak |
| Serie | Neo |
| Produkttype | Sidetak |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414870468 |



