Beskrivelse
Vinduselement Biohort Europa består av et komplett sideveggselement med et vindu i åpningsbar metallramme som slipper inn tilrekkelig med dagslys.
Vinduet er i akrylglass.
Mål: 50 x 58 cm.
Mål: 50 x 58 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Lengde | 500 mm |
| Materiale | Stål/Plast |
| Type | Vinduselement |
| Veggtykkelse | 4 mm |
| Vekt | 8 kg |
| Bredde | 600 mm |
| Serie | Europa |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv, Mørkegrønn |
| Max Snølast | 150 kg/m² |

