
Vedskjul BiohortWoodStock 230
fra11 347 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Vedskjul Biohort Woodstock 230 er et kombinert vedlager og utstyrsskap i ett.
Med WoodStock® blir det enkelt å oppbevare ved lett tilgjenngelig. På sommeren kan det også benyttes til oppbevaring av hagemøbler og ulike redskaper.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Areal | 2,33 m² |
| Høyde | 1990 mm |
| Lengde | 2290 mm |
| Materiale | Varmgalvanisert Stål |
| Max Snølast | 150 kg/m² |
| Takdesign | Pulttak |
| Produkttype | Vedskjul |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Vekt | 47 kg |
| Bredde | 1020 mm |
| Serie | WoodStock |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |



