


Vedskjul VitaviaFWS 858 Antrasitt
7 167 kr8 959 kr
Spar 20 %
Kampanje

FWS 858 Antrasitt
7 167 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Vedskjulet Vitavia FWS 858 Antrasitt er laget av sterkt og holdbart materiale. Det har en dybde på 86 cm og kan romme 1,8 m3 ved.
Egenskaper
| Varemerke | Vitavia |
|---|---|
| Art.Nr. | 78031311 |
| Farge | Antrasitt |
| Materiale | Stål |
| Serie | FWS |
| Produkttype | Vedskur |
| Høyde | 2096 mm |
| Lengde | 858 mm |
| Bredde | 1088 mm |
| EAN-nr | 5703774313110 |
