








Carport PalmakoRobert 20,6 m2
fra53 592 krfra66 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
Beskrivelse
Frittstående carport med saltak. Konstruksjon i limtre. Snølast 150 kg/m2. Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Carporten med kraftige stolper av limtre og tak av rupanel. 5 års garanti.
Snølast: 0,9 kN/m²
Dette inkluderer
- 120x120 mm stolper
- 19 mm høvlet rupanel
- Tak av rupanel
- Monteringssett
MERK! Takbelegg og gulv er ikke inkludert i leveransen.
Snølast: 0,9 kN/m²
Dette inkluderer
- 120x120 mm stolper
- 19 mm høvlet rupanel
- Tak av rupanel
- Monteringssett
MERK! Takbelegg og gulv er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Lengde | 5550 mm |
| Høyde | 3630 mm |
| Bredde | 3720 mm |
| Areal | 28,3 m² |
| Produkttype | Dobbel carport |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 120x120 mm |
| Max Snølast | 2,3 kg/m² |
| Lengde | 3,72 m |
| Gulvflate | 20,6 |
| Farge | Hvit, Hvit dippet, Mørkegrå, Ubehandlet Tre |
| Takdesign | Saltak |
| Serie | Robert |
