





Carport PalmakoRobert 11,7 m2
15% MED KODE: VÅR15%
fra36 990 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Frittstående carport med saltak. Konstruksjon i limtre. Snølast 150 kg/m2. Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Carporten med kraftige stolper av limtre og tak av spontede planker. 5 års garanti.
Snølast: 0,9 kN/m²
Dette inkluderer
- 120x120 mm stolper
- 19 mm høvlet råsponttak
- Tak av spontede planker
- Monteringssett
MERK! Takbelegg og gulv er ikke inkludert i leveransen.
Snølast: 0,9 kN/m²
Dette inkluderer
- 120x120 mm stolper
- 19 mm høvlet råsponttak
- Tak av spontede planker
- Monteringssett
MERK! Takbelegg og gulv er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Lengde | 3150 mm |
| Høyde | 2990 mm |
| Max Snølast | 3 kg/m² |
| Gulvflate | 11,7 |
| Areal | 16 m² |
| Bredde | 3720 mm |
| Produkttype | Enkel carport |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 120x120 mm |
| Farge | Hvit, Hvit dippet, Mørkegrå, Ubehandlet Tre |
| Takdesign | Saltak |
| Serie | Robert |

