







Carport PalmakoRobert 11,7 m2Hvit dyppet
Nyhet
38 990 kr
Farge
Beskrivelse
Frittstående carport med saltak. Konstruksjon i limtre. Snølast 150 kg/m2. Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Carporten med kraftige stolper av limtre og tak av spontede bord. 5 års garanti.
Snølast: 0,9 kN/m²
Dette er inkludert
- 120x120 mm stolper
- 19 mm høvlet råsponttak
- Tak av spontede bord
- Monteringssett
OBS! Takbelegg og gulv er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og også en forbedret utseende. Å behandle treverket med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Snølast: 0,9 kN/m²
Dette er inkludert
- 120x120 mm stolper
- 19 mm høvlet råsponttak
- Tak av spontede bord
- Monteringssett
OBS! Takbelegg og gulv er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og også en forbedret utseende. Å behandle treverket med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101015 |
| Produkttype | Enkel carport |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 120x120 mm |
| Gulvflate | 11,7 |
| Farge | Hvit dippet |
| Takdesign | Saltak |
| Lengde | 3150 mm |
| Høyde | 2990 mm |
| Max Snølast | 3 kg/m² |
| Areal | 16 m² |
| Bredde | 3720 mm |
| EAN-nr | 4743142053263 |





