







Carport PalmakoRobert 11,7 m2Mørk grå
Nyhet
15% MED KODE: VÅR15%
52 990 kr
Farge
Beskrivelse
Frittstående carport med saltak. Konstruksjon i limtre. Snølast 150 kg/m2. Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Fabrikkmalte hytter
Vi har gjort betydelige investeringer i moderne malingsroboter som gjør det mulig for oss å male komplekse produkter som tømmerhytter så nøyaktig som vi har programmert dem til å gjøre, i et kontrollert miljø. Dette gjør det mulig for oss å levere en malekvalitet, som ville være svært vanskelig å oppnå ved maling etter montering.
Hvorfor velge fabrikkmalt?
- Tids- og kostnadseffektivt: Maling er en møysommelig og kostbar oppgave. Våre ferdigmalete bygninger erstatter behovet for at du må gjøre dette arbeidet selv.
- Lenger levetid: Fabrikkmalte bygninger har en lengre levetid enn de som males etter montering fordi våre bygninger males under kontrollerte forhold, noe som sikrer en tørr og optimal miljø for maling.
- Umiddelbar beskyttelse: Fra og med installasjonstidspunktet er bygningen din beskyttet mot fukt, noe som er avgjørende med tanke på det uforutsigbare været.
- Uniform omfattende dekning: Oppnår et jevnt lag som er umulig å replikere med manuell maling.
For maling av Palmakos hageprodukter brukes vannbasert fasademaling av høy kvalitet, noe som garanterer utmerket værbestandighet og langvarig holdbarhet under utendørsforhold.
Fargekombinasjonen består av hovedfargen og aksentfargen.
Vi har gjort betydelige investeringer i moderne malingsroboter som gjør det mulig for oss å male komplekse produkter som tømmerhytter så nøyaktig som vi har programmert dem til å gjøre, i et kontrollert miljø. Dette gjør det mulig for oss å levere en malekvalitet, som ville være svært vanskelig å oppnå ved maling etter montering.
Hvorfor velge fabrikkmalt?
- Tids- og kostnadseffektivt: Maling er en møysommelig og kostbar oppgave. Våre ferdigmalete bygninger erstatter behovet for at du må gjøre dette arbeidet selv.
- Lenger levetid: Fabrikkmalte bygninger har en lengre levetid enn de som males etter montering fordi våre bygninger males under kontrollerte forhold, noe som sikrer en tørr og optimal miljø for maling.
- Umiddelbar beskyttelse: Fra og med installasjonstidspunktet er bygningen din beskyttet mot fukt, noe som er avgjørende med tanke på det uforutsigbare været.
- Uniform omfattende dekning: Oppnår et jevnt lag som er umulig å replikere med manuell maling.
For maling av Palmakos hageprodukter brukes vannbasert fasademaling av høy kvalitet, noe som garanterer utmerket værbestandighet og langvarig holdbarhet under utendørsforhold.
Fargekombinasjonen består av hovedfargen og aksentfargen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 119414 |
| Produkttype | Enkel carport |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 120x120 mm |
| Gulvflate | 11,7 |
| Farge | Mørkegrå |
| Takdesign | Saltak |
| Lengde | 3150 mm |
| Høyde | 2990 mm |
| Max Snølast | 3 kg/m² |
| Areal | 16 m² |
| Bredde | 3720 mm |
| EAN-nr | 4743142038444 |






