










Garasje PalmakoRoger 21,9 m2 uten PortUbehandlet
90 900 kr

Roger 21,9 m2 uten Port
Ubehandlet90 900 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Romslig garasjebod i vinkel med portåpning og sideinngang.
44 mm laftet utførelse.
Leveres uten port.
Perfekt til parkering av 2- og 4-hjulinger, gressklippere, hageredskaper, ved, hagemøbler osv.
Kan bygges speilvendt.
Det spjeldede utadgående parvinduet og den halvglassede døren med limtrekarm og sylinderlås er også utstyrt med rustfritt stål som beskytter terskelen. Parvinduet og døren er spjeldet og utstyrt med 2-glass og gummipakning.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- Tak av spuntede bord
- Forankringsstenger
- Monteringssett
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Sylinderlås
- Vegdetaljer med dobbel hakknuter
- Dørkarm av limtre
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Leveres uten gulv.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Garasjeboden leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m.
Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene.
Husk å male dørene på begge sider.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- Tak av spuntede bord
- Forankringsstenger
- Monteringssett
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Sylinderlås
- Vegdetaljer med dobbel hakknuter
- Dørkarm av limtre
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Leveres uten gulv.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Garasjeboden leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m.
Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene.
Husk å male dørene på begge sider.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101872 |
| Design | Laftet |
| Produkttype | Enkel garasje |
| Materiale | Nordisk tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 27,1 |
| Farge | Ubehandlet |
| Takdesign | Saltak |
| Grunnflate | 28,1 m² |
| Grunnflate | 28.1 m2 |
| Garanti | 5 år |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Lengde | 5300 mm |
| Høyde | 3210 mm |
| Areal | 28,1 m² |
| Bredde | 5700 mm |
| Antall Dører | 2 st |
| EAN-nr | 4743142005712 |
| Nobb | 54375818 |


