







Garasje PalmakoRoger 28,4 m2 uten PortUbehandlet
78 210 kr86 900 kr
Spar 10 %
Kampanje
13h igjen!

Roger 28,4 m2 uten Port
Ubehandlet78 210 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Romslig dobbelgarasje med sideinngang. 44 mm laftet utførelse.
Leveres uten porter.
Perfekt til parkering av 2- og 4-hjulinger, gressklippere, hageredskaper, ved, hagemøbler osv.
Kan bygges speilvendt.
Det sprossede utovergående parvinduet og den halvglasserte døren med limtrekarm og sylinderlås er også utstyrt med rustfritt stål som beskytter terskelen. Parvinduet og døren er sprosset og utstyrt med dobbeltglass og gummipakning.
Dette er inkludert
- Tak av nottede bord
- Forankringsstenger
- Monteringssett
- Gummitetninger og silikon (dør/vindu)
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Sylinderlås
- Veggelementer med dobbel hakeknuter
- Dørkarm av limtre
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Leveres uten gulv.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Garasjeboden leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m.
Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene.
Husk å male dørene på begge sider.
Dette er inkludert
- Tak av nottede bord
- Forankringsstenger
- Monteringssett
- Gummitetninger og silikon (dør/vindu)
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Sylinderlås
- Veggelementer med dobbel hakeknuter
- Dørkarm av limtre
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Leveres uten gulv.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Garasjeboden leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m.
Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene.
Husk å male dørene på begge sider.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101907 |
| Høyde | 3100 mm |
| Type | Dobbel garasje |
| Design | Laftet |
| Materiale | Trä |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Lengde | 5,1 m |
| Gulvflate | 28,4 m2 |
| Garanti | 5 år |
| Farge | Ubehandlet |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Takdesign | Saltak |
| Grunnflate | 29,3 m² |
| Grunnflate | 29,3 m2 |
| Lengde | 5950 mm |
| Bredde | 5300 mm |
| Antall Dører | 3 st |
| Max Snølast | 1,1 kg/m² |
| Areal | 29,3 m2 |
| EAN-nr | 4743142005767 |
| Nobb | 54375905 |


