








Carport PalmakoRobert 23,1 m2 med BodUbehandlet
Nyhet
47 992 kr59 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
52h igjen!
Farge: Ubehandlet

Robert 23,1 m2 med Bod
Ubehandlet47 992 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Palmako sin Robert 23,1 m² med bod er en klassisk carport med skrånende tak som passer godt inn blant omkringliggende bygninger.
Beskytt bilen mot kulde og snø, og slip å skrape bilen på kalde vinterdager. Om sommeren skjermer taket bilen mot solen og gir en behagelig sval bil. Finnes det trær i nærheten, beskytter carporten også godt mot fallende løv. Samtidig gir en 6,0 m² stor bod med låsbar dør ekstra oppbevaringsplass for dekk, hagemøbler og annet utstyr.
Varemerke
Beskrivelse
Palmako sin Robert 23,1 m² med bod er en klassisk carport med skrånende tak som passer godt inn blant omkringliggende bygninger.
Beskytt bilen mot kulde og snø, og slip å skrape bilen på kalde vinterdager. Om sommeren skjermer taket bilen mot solen og gir en behagelig sval bil. Finnes det trær i nærheten, beskytter carporten også godt mot fallende løv. Samtidig gir en 6,0 m² stor bod med låsbar dør ekstra oppbevaringsplass for dekk, hagemøbler og annet utstyr.
Leveransen er et gjør-det-selv-sett som kommer med en monteringsmanual. Vær nøye med å lese instruksjonene nøye før du begynner monteringen. Alle detaljene er ferdig kuttet, noe som gjør det enkelt å montere. NB! Takbelegg, pappspiker for takmateriale, takavvanning og forankringsbeslag til betong er ikke inkludert, men kan kjøpes som tillegg.
Carporten er laget av langsomt voksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet.
Produktinfo
- Farge: Ubearbeidet tre
- Størrelse: 23,1 m²
- Mål: 361x764 cm
- Vegghøyde: 215 cm
- Total høyde: 301 cm
- Stolper: 120x120 mm
- FSC-sertifisert
- Garanti: 5 år
Inkludert i leveransen
- Byggesett med ferdig kuttet detaljer
- Monteringsbeslag
NB! Takbelegg, pappspiker for takmateriale, takavvanning og forankringsbeslag til betong er ikke inkludert, men kan kjøpes som tillegg.
Carporten er laget av langsomt voksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet.
Produktinfo
- Farge: Ubearbeidet tre
- Størrelse: 23,1 m²
- Mål: 361x764 cm
- Vegghøyde: 215 cm
- Total høyde: 301 cm
- Stolper: 120x120 mm
- FSC-sertifisert
- Garanti: 5 år
Inkludert i leveransen
- Byggesett med ferdig kuttet detaljer
- Monteringsbeslag
NB! Takbelegg, pappspiker for takmateriale, takavvanning og forankringsbeslag til betong er ikke inkludert, men kan kjøpes som tillegg.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 120112 |
| Areal | 0 m² |
| Høyde | 2990 mm |
| Type | Carport |
| Sertifisering | FSC Mix 70% |
| Materiale | Nordisk gran |
| Veggtykkelse | 120x120 mm |
| Gulvflate | 23,1 m2 |
| Vinkel | 25 ° |
| Takstorlek | 29,8 |
| Farge | Ubehandlet |
| Montering | Byggesett |
| Takdesign | Saltak |
| Max Snølast | 3 kg/m² |
| Bredde | 7320 mm |
| Lengde | 3150 mm |
| Areal | 0 m2 |
| Høyde | 301 cm |
| EAN-nr | 4743142041659 |






