





Carport PalmakoRobert 23,1
fra39 192 krfra48 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Frittstående carport med saltak.
Konstruksjon i limtre.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Lengde | 3150 mm |
| Høyde | 2990 mm |
| Bredde | 7320 mm |
| Areal | 23,1 m² |
| Høyde | 301 cm |
| Sertifisering | FSC Mix 70% |
| Produkttype | Carport |
| Materiale | Nordisk gran, Nordisk tre |
| Veggtykkelse | 120x120 mm |
| Gulvflate | 23,1 |
| Vinkel | 25 ° |
| Takstorlek | 29,8 |
| Farge | Grå, Hvit, Impregnert, Ubehandlet |
| Montering | Byggesett |
| Takdesign | Saltak |
| Max Snølast | 3 kg/m² |
| Serie | Robert |
| Total høyde | 301 cm |




