




Carport PalmakoRobert 40,6 m2 med Bod
Nyhet
fra83 992 krfra 104 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 3-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Palmako sin Robert 40,6 m² med bod er en klassisk carport med kraftige stolper og skrånende tak som passer godt inn blant omkringliggende bygninger. Denne varianten av Robert er en dobbel carport med plass til to biler.
Beskytt bilen mot kulde og snø, og slip å skrape bilen på kalde vinterdager. Om sommeren skjermer taket bilen mot solen og gir en behagelig sval bil. Finnes det trær i nærheten, beskytter carporten også godt mot fallende løv. Samtidig gir en 10,7 m² stor bod med låsbar dør ekstra oppbevaringsplass for dekk, hagemøbler og annet utstyr.
Varemerke
Beskrivelse
Palmako sin Robert 40,6 m² med bod er en klassisk carport med kraftige stolper og skrånende tak som passer godt inn blant omkringliggende bygninger. Denne varianten av Robert er en dobbel carport med plass til to biler.
Beskytt bilen mot kulde og snø, og slip å skrape bilen på kalde vinterdager. Om sommeren skjermer taket bilen mot solen og gir en behagelig sval bil. Finnes det trær i nærheten, beskytter carporten også godt mot fallende løv. Samtidig gir en 10,7 m² stor bod med låsbar dør ekstra oppbevaringsplass for dekk, hagemøbler og annet utstyr.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Høyde | 7320 mm |
| Bredde | 3630 mm |
| Lengde | 5550 mm |
| Areal | 0 m² |
| Høyde | 363 cm |
| Sertifisering | FSC Mix 70% |
| Produkttype | Carport |
| Materiale | Nordisk gran |
| Veggtykkelse | 120x120 mm |
| Gulvflate | 4,6 |
| Vinkel | 25 ° |
| Takstorlek | 53,2 |
| Farge | Grå, Impregnert, Ubehandlet |
| Montering | Byggesett |
| Takdesign | Saltak |
| Max Snølast | 2,3 kg/m² |


