





Carport PalmakoRobert 40,6
fra67 192 krfra83 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Frittstående carport med saltak.
Konstruksjon i limtre.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Lengde | 5550 mm |
| Høyde | 3630 mm |
| Bredde | 7320 mm |
| Areal | 40,6 m² |
| Høyde | 363 cm |
| Sertifisering | FSC Mix 70% |
| Produkttype | Carport |
| Materiale | Nordisk gran, Nordisk tre |
| Veggtykkelse | 120x120 mm |
| Gulvflate | 4,6 |
| Vinkel | 25 ° |
| Takstorlek | 53,2 |
| Farge | Grå, Impregnert, Ubehandlet, Vit |
| Montering | Byggesett, Byggsats |
| Takdesign | Sadeltak, Saltak |
| Max Snølast | 2,3 kg/m² |
| Serie | Robert |
| Total høyde | 363 cm |




