









Garasje PalmakoRoger 19,0 m2 uten PortUbehandlet
66 900 kr

Roger 19,0 m2 uten Port
Ubehandlet66 900 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Garasje Roger fra Palmako med 44 mm laftetømmer og vindtette dobbelhakkskjøter. Kraftige, dypt impregnerte grunnbjelker gir huset stabilitet og en lang levetid. Hytta er ikke klassifisert for snøsoner - hold derfor taket rent for større mengder snø.
Det spossede utovergående parvinduet og den halvglasserte døren med limtrekarm og sylinderlås er også utstyrt med rustfritt stål som beskytter terskelen. Parvinduet og døren er sprosset og utstyrt med 2-glass og gummitetning.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- Tak av fjellbrett
- Forankringsstenger
- Monteringssett
- Gummitetninger og silikon (dør/vindu)
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Sylinderlås
- Vegdetaljer med dobbelthakknuter
- Dørkarm av limtre
MERK! Takshingel er ikke inkludert.
Ubehandlet tre blir grått etter å ha vært urørt en stund og kan bli blåaktig og begynne å mugne. Palmako anbefaler derfor alltid å overflatebehandle eller male hytta.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- Tak av fjellbrett
- Forankringsstenger
- Monteringssett
- Gummitetninger og silikon (dør/vindu)
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Sylinderlås
- Vegdetaljer med dobbelthakknuter
- Dørkarm av limtre
MERK! Takshingel er ikke inkludert.
Ubehandlet tre blir grått etter å ha vært urørt en stund og kan bli blåaktig og begynne å mugne. Palmako anbefaler derfor alltid å overflatebehandle eller male hytta.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101899 |
| Design | Laftet |
| Produkttype | Enkel garasje |
| Materiale | Nordisk tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Farge | Ubehandlet |
| Takdesign | Saltak |
| Gulvflate | 19 |
| Grunnflate | 19,8 m² |
| Grunnflate | 19.8 m2 |
| Garanti | 5 år |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Lengde | 3800 mm |
| Høyde | 2760 mm |
| Areal | 19,8 m² |
| Bredde | 5700 mm |
| Antall Dører | 2 st |
| Max Snølast | 1 kg/m² |
| EAN-nr | 4743142005736 |



