








Garasje PalmakoRoger 23,9 m2 uten PortUbehandlet
74 900 kr

Roger 23,9 m2 uten Port
Ubehandlet74 900 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Romslig garasjebod med portåpning og sideinngang. 44 mm laftet utførelse.
Leveres uten port.
Perfekt til parkering av 2- og 4-hjulinger, gressklippere, hageredskaper, ved, hagemøbler osv.
Kan bygges speilvendt.
Det spjeldede utadgående dobbeltvinduet og den halvglaserte døren med limtrekarm og sylinderlås er også utstyrt med rustfri plate som beskytter terskelen. Dobbeltvinduet og døren er spjeldede og utstyrt med 2-glass og gummipakning.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- Tak av spontede bord
- Forankringsstenger
- Monteringssett
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Sylinderlås
- Veggetaljer med dobbelthakknuter
- Dørkarm av limtre
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Leveres uten gulv.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Garasjeboden leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m.
Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene.
Husk å male dørene på begge sider.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- Tak av spontede bord
- Forankringsstenger
- Monteringssett
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Sylinderlås
- Veggetaljer med dobbelthakknuter
- Dørkarm av limtre
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Leveres uten gulv.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Garasjeboden leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m.
Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene.
Husk å male dørene på begge sider.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101903 |
| Design | Laftet |
| Produkttype | Enkel garasje |
| Materiale | Nordisk tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 23,9 |
| Farge | Ubehandlet |
| Takdesign | Saltak |
| Grunnflate | 24,8 m² |
| Grunnflate | 24.8 m2 |
| Garanti | 5 år |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Lengde | 4700 mm |
| Høyde | 2870 mm |
| Areal | 24,8 m² |
| Bredde | 5700 mm |
| Antall Dører | 2 st |
| EAN-nr | 4743142005743 |
| Nobb | 54375746 |



