









Garasje PalmakoRoger Kit 29,2 m2Ubehandlet
124 900 kr

Roger Kit 29,2 m2
Ubehandlet 124 900 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Romslig garasjebod med sideinngang.
Kraftige laftevegger i 70 mm laft.
Leveres uten port.
Perfekt til parkering av 2- og 4-hjulinger, gressklippere, hageredskaper, ved, hagemøbler osv.
Kan bygges speilvendt.
Garasjen er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet, spesielt tilpasset de tøffe svenske værforholdene. Tømmerkonstruksjon er den mest tradisjonelle byggemetoden og har fortsatt mange fordeler, som for eksempel at du helt unngår skruer og spiker for å sette sammen veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Garasjen leveres i deler som tømmerkonstrueres sammen og med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdig kuttet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. Veggene er også forberedt for isolasjon ved behov. 5 års garanti.
Dette inkluderer
- Veggdetaljer med dobbelhakknuter
- Impregnerte grunnbjelker
- Kraftige takbjelker av limtre
- Tak av fjellbrett
- Ytterdør og vinduer
- 3D- hengsler på dører: justerbare fra x- , y- og z- akse
- Isolerglass
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Stormforankring: gjengestenger
- Monteringstilbehør
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Leveres uten gulv.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Garasjeboden leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m.
Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene.
Husk å male dørene på begge sider.
Dette inkluderer
- Veggdetaljer med dobbelhakknuter
- Impregnerte grunnbjelker
- Kraftige takbjelker av limtre
- Tak av fjellbrett
- Ytterdør og vinduer
- 3D- hengsler på dører: justerbare fra x- , y- og z- akse
- Isolerglass
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Stormforankring: gjengestenger
- Monteringstilbehør
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Leveres uten gulv.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Garasjeboden leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m.
Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene.
Husk å male dørene på begge sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101911 |
| Produkttype | Enkel garasje |
| Materiale | Nordisk tre |
| Veggtykkelse | 70 mm |
| Gulvflate | 27,7 |
| Farge | Ubehandlet |
| Takdesign | Saltak |
| Lengde | 5600 mm |
| Høyde | 3120 mm |
| Areal | 29,2 m² |
| Bredde | 5600 mm |
| Max Snølast | 1 kg/m² |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| EAN-nr | 4743142009475 |
| Nobb | 54375765 |



