













Maxibod PalmakoRoger 19,0+33,2 M2Ubehandlet
79 992 kr99 990 kr
Spar 20 %
Kampanje

Roger 19,0+33,2 M2
Ubehandlet79 992 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Romslig garasjebod med doble garasjedører og sideinngang, samt dobbel carport på siden.
44 mm laftet utførelse.
Perfekt til parkering av 2- og 4-hjulinger, gressklippere, hageredskaper, ved, hagemøbler osv.
Produktfordeler
Romslig garasjebod med sideinngang
Dobbel carport på siden
45 mm maskinlaft av saktevoksene nordisk gran
Kan bygges speilvendt
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Leveres uten gulv.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Garasjeboden leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den utvendig og innvendig i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m.
Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene.
Dør må behandles på alle sider.
Produktfordeler
Romslig garasjebod med sideinngang
Dobbel carport på siden
45 mm maskinlaft av saktevoksene nordisk gran
Kan bygges speilvendt
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Leveres uten gulv.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Garasjeboden leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den utvendig og innvendig i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m.
Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene.
Dør må behandles på alle sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 120090 |
| Sertifisering | FSC Mix 70% |
| Produkttype | Bod |
| Materiale | Nordisk tre |
| Lengde | 9760 mm |
| Høyde | 3160 mm |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Areal | 53,1 m² |
| Bredde | 5700 mm |
| Vinkel | 17,4 ° |
| Takstorlek | 64 |
| Farge | Ubehandlet |
| Montering | Byggesett |
| Takdesign | Saltak |
| Gulvflate | 19 |
| Max Snølast | 1,9 kg/m² |
| Serie | Roger |
| Total høyde | 316 cm |
| Høyde | 316 cm |
| EAN-nr | 4743142041475 |
| Nobb | 60704326 |



