
Presenning Fornorthfor Garasjetelt 3,2x6m
fra1 949 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Presenning for garasjetelt 3,2x6m.
Produktinformasjon:
- Ekstra kraftig 500g PVC-tarp
- Stoffmateriale: PVC
- Vekt: 18,37 kg
- Lengde: 600 cm
- Bredde: 320 cm
- Høyde: 245 cm
Dimensjonene på pakken:
Vekt: 19,4 kg
Lengde: 66,5 cm
Høyde: 16,5 cm
Bredde: 56,5 cm
- Ekstra kraftig 500g PVC-tarp
- Stoffmateriale: PVC
- Vekt: 18,37 kg
- Lengde: 600 cm
- Bredde: 320 cm
- Høyde: 245 cm
Dimensjonene på pakken:
Vekt: 19,4 kg
Lengde: 66,5 cm
Høyde: 16,5 cm
Bredde: 56,5 cm
Egenskaper
| Varemerke | Fornorth |
|---|---|
| Design | 3,2x6 meter |
| Høyde | 2450 mm |
| Lengde | 6000 mm |
| Materiale | PVC |
| Produkttype | Presenning |
| Vekt | 18,373 kg |
| Bredde | 3200 mm |
| Garanti | 1 år |
| Farge | Grønn, Lys grå, Mørkegrå, Sort |
