
Presenning Fornorthfor Garasjetelt 3,4x7m
fra5 990 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 199 kr
Beskrivelse
Presenning for garasjetelt 3,4x7m.
Produktinformasjon:
- Ekstra sterk 500g PVC-presenning
- Stoffmateriale: PVC
- Vekt: 21,75 kg
- Lengde: 700 cm
- Høyde: 245 cm
- Bredde: 340 cm
Dimensjoner på pakken:
Vekt: 22,75 kg
Lengde: 66,5 cm
Høyde: 18,5 cm
Bredde: 56,5 cm
- Ekstra sterk 500g PVC-presenning
- Stoffmateriale: PVC
- Vekt: 21,75 kg
- Lengde: 700 cm
- Høyde: 245 cm
- Bredde: 340 cm
Dimensjoner på pakken:
Vekt: 22,75 kg
Lengde: 66,5 cm
Høyde: 18,5 cm
Bredde: 56,5 cm
Egenskaper
| Varemerke | Fornorth |
|---|---|
| Design | 3,4x7 meter |
| Materiale | PVC |
| Produkttype | Presenning |
| Garanti | 1 år |
| Høyde | 2450 mm |
| Lengde | 7000 mm |
| Vekt | 21,747 kg |
| Bredde | 3400 mm |
| Farge | Grønn, Lys grå, Mørkegrå, Sort |
