




Anneks PalmakoClaudia 19,4 m2
fra 121 990 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Elegant, stort og romantisk laftet hagestue med store vinduer. Perfekt samlingssted for familie og venner. Kjekt til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Hytta leveres i deler som knuttimres sammen, med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappede, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. 5 års garanti.
Produktinformasjon
- Veggelementer med dobbelhakknuter 44mm
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av fjølbrædder
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummitetninger og silikon
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Produktinformasjon
- Veggelementer med dobbelhakknuter 44mm
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av fjølbrædder
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummitetninger og silikon
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 5500 mm |
| Høyde | 3630 mm |
| Gulvflate | 19,4 |
| Areal | 20,1 m² |
| Bredde | 4000 mm |
| Produkttype | Anneks, Hytte |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet Tre |
| Takdesign | Saltak |
| Serie | Claudia |
