



Anneks PalmakoHelena 18,6 m2
fra 117 990 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler.
En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som klosses sammen, med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkuttet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte.
Dette er inkludert
- Veggdetaljer med dobbelthakknuter
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av nottede planker
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glasset dobbeldør og vinduer med sprosser
- Sidehengslet vridvindu med dryppeliste
- Beskyttelsestak
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dette er inkludert
- Veggdetaljer med dobbelthakknuter
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av nottede planker
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glasset dobbeldør og vinduer med sprosser
- Sidehengslet vridvindu med dryppeliste
- Beskyttelsestak
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Glass | Isolerglass 3-9-3 |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 5300 mm |
| Høyde | 2900 mm |
| Gulvflate | 18,6 |
| Areal | 19,9 m² |
| Bredde | 4100 mm |
| Produkttype | Anneks, Hytte |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 70 mm |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet Tre |
| Takdesign | Saltak |
| Serie | Helena |
