



Anneks PalmakoIrene 19 m2
fra89 990 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Anneks med overbygget inngangsparti i 44 mm laft. Dobbel inngangsdør og 3 åpningsbare vinduer. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler.
Dette er en teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som knuttes sammen, og med alle nødvendige festelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte.
Dette er inkludert
- Veggelementer med dobbel hakknut
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av fjøl
- Dørkarm av limtre
- Kraftige takåser av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Glasset dobbeldør og vinduer med sprosser
- Glasset enkeltdør med sprosser
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
OBS! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dette er inkludert
- Veggelementer med dobbel hakknut
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av fjøl
- Dørkarm av limtre
- Kraftige takåser av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Glasset dobbeldør og vinduer med sprosser
- Glasset enkeltdør med sprosser
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
OBS! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Lengde | 3800 mm |
| Høyde | 2760 mm |
| Gulvflate | 18,9 |
| Areal | 19,8 m² |
| Bredde | 5700 mm |
| Produkttype | Anneks, Hytte |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet Tre |
| Glass | Isolerglass 3-6-3, Isolerglass 3-9-3 |
| Takdesign | Saltak |
| Serie | Irene |
