


Anneks PalmakoIrene 28,1 m2Hvit dyppet
Nyhet
126 900 kr
Farge: Hvit dippet

Irene 28,1 m2
Hvit dyppet 126 900 kr
- Nyhet – kommer 10.04.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Anneks med overbygget inngangsparti i 44 mm laft. Dobbel inngangsdør og 3 åpningsbare vinduer. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler.
Dette er en teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som knuttimres sammen, og med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å montere på riktig måte. Du kan selv velge om du vil ha sikkerhetsgjerdet til høyre eller til venstre.
Dette inngår
- Veggelementer med dobbelhaksknuter
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av sporhugget planker
- Dørkarm av limtre
- Kraftige takåser av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Glasset dobbeldør og vinduer med sprosser
- Glasset enkeltdør med sprosser
- Sikkerhetstak
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dette inngår
- Veggelementer med dobbelhaksknuter
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av sporhugget planker
- Dørkarm av limtre
- Kraftige takåser av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Glasset dobbeldør og vinduer med sprosser
- Glasset enkeltdør med sprosser
- Sikkerhetstak
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 102492 |
| Farge | Hvit dippet |
| Glass | Isolerglass 3-9-3 |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Saltak |
| Type | Hytte |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Areal | 28,1 m2 |
| Gulvflate | 21,9 m2 |
| Høyde | 3210 mm |
| Lengde | 5700 mm |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 5300 mm |
| EAN-nr | 4743142051429 |



