






Anneks PalmakoIris 19,1 m2Hvit dyppet
Nyhet
86 392 kr 107 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
5h igjen!
Farge

Iris 19,1 m2
Hvit dyppet86 392 kr
- Nyhet – kommer 12.06.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tradisjonell hytte med vegger i 28 mm laft. Dørene og åpningsvinduet leveres med 2 lags isolerglass. Hytta leveres som byggesett.
Hytta er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet, spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Å bygge med laftevirke er den mest tradisjonelle metoden for å bygge hytter og har fortsatt mange fordeler, som for eksempel at du helt slipper skruer og spiker for å bygge veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som laftes sammen, med alle nødvendige festelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdig kappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. Veggene er også forberedt for isolasjon ved behov. Hytte Iris er laget av 44 mm laftevirke med vindtette dobbelhaksknuter. Hytta har en halvglasert dobbeltdør med limtrekarm, sylinderlås og rustfritt stål som beskytter terskelen. Et utgående vindu med enkelglass. Veggelementer med dobbelhaksknuter. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 Mm høvlet rupanelgulv
- Tak av spontede bord
- 3 St vinduer
- 1 St ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og også en forbedret utseende. Å behandle treverket med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 Mm høvlet rupanelgulv
- Tak av spontede bord
- 3 St vinduer
- 1 St ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og også en forbedret utseende. Å behandle treverket med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 102216 |
| Veranda | Nei |
| Type | Hytte |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 19,1 m2 |
| Farge | Hvit dippet |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Takdesign | Saltak |
| Lengde | 5300 mm |
| Høyde | 2620 mm |
| Bredde | 4100 mm |
| Areal | 19,9 m2 |
| EAN-nr | 4743142051603 |
