






Anneks PalmakoIris 19,1 m2Mørk grå/Antrasitt
Nyhet
103 992 kr 129 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
5h igjen!
Farge

Iris 19,1 m2
Mørk grå/Antrasitt 103 992 kr
- Nyhet – kommer 19.06.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tradisjonell hytte med vegger i 28 mm laft. Dørene og åpningsvinduet leveres med 2 lags isolerglass. Hytta leveres som byggesett.
Fabrikkmalte hytter
Vi har gjort betydelige investeringer i moderne malingsroboter, noe som gjør det mulig for oss å male komplekse produkter som tømmerhytter så nøyaktig som vi har programmert dem til å gjøre, i et kontrollert miljø. Dette gjør det mulig for oss å levere en malingskvalitet som ville være svært vanskelig å oppnå ved maling etter montering.
Hvorfor velge fabrikkmalt?
- Tids- og kostnadseffektivt: Maling er en arbeidskrevende og kostbar oppgave. Våre ferdigmalede bygninger erstatter behovet for at du må gjøre dette arbeidet selv.
- Lengre levetid: Fabrikkmalte bygninger har en lengre levetid enn de som males etter montering fordi våre bygninger males under kontrollerte forhold, noe som sikrer en tørr og optimal miljø for fargeapplikasjon.
- Umiddelbart beskyttelse: Fra og med installasjonstidspunktet er bygningen din beskyttet mot fukt, noe som er avgjørende med tanke på det uforutsigbare været.
- Uniform omfattende dekning: Oppnår et jevnt lag som er umulig å replikere med manuell maling.
For maling av Palmakos hageprodukter brukes vannbasert fasademaling av høy kvalitet, noe som garanterer utmerket værbestandighet og langvarig holdbarhet under utendørsforhold.
Fargekombinasjonen består av hovedfargen og aksentfargen.
Vi har gjort betydelige investeringer i moderne malingsroboter, noe som gjør det mulig for oss å male komplekse produkter som tømmerhytter så nøyaktig som vi har programmert dem til å gjøre, i et kontrollert miljø. Dette gjør det mulig for oss å levere en malingskvalitet som ville være svært vanskelig å oppnå ved maling etter montering.
Hvorfor velge fabrikkmalt?
- Tids- og kostnadseffektivt: Maling er en arbeidskrevende og kostbar oppgave. Våre ferdigmalede bygninger erstatter behovet for at du må gjøre dette arbeidet selv.
- Lengre levetid: Fabrikkmalte bygninger har en lengre levetid enn de som males etter montering fordi våre bygninger males under kontrollerte forhold, noe som sikrer en tørr og optimal miljø for fargeapplikasjon.
- Umiddelbart beskyttelse: Fra og med installasjonstidspunktet er bygningen din beskyttet mot fukt, noe som er avgjørende med tanke på det uforutsigbare været.
- Uniform omfattende dekning: Oppnår et jevnt lag som er umulig å replikere med manuell maling.
For maling av Palmakos hageprodukter brukes vannbasert fasademaling av høy kvalitet, noe som garanterer utmerket værbestandighet og langvarig holdbarhet under utendørsforhold.
Fargekombinasjonen består av hovedfargen og aksentfargen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 119684 |
| Veranda | Nei |
| Type | Hytte |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Sommer |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 19,1 m2 |
| Farge | Mørkegrå/Antracit |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Takdesign | Saltak |
| Antall Rom | 1 st |
| Lengde | 5300 mm |
| Høyde | 2620 mm |
| Bredde | 4100 mm |
| Areal | 19,9 m2 |
| EAN-nr | 4743142036358 |
