






Anneks PalmakoIris 19,1 m2Hvit/Mørkegrå
Nyhet
103 992 kr 129 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
5h igjen!
Farge

Iris 19,1 m2
Hvit/Mørkegrå 103 992 kr
- Nyhet – kommer 19.06.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tradisjonell hytte med vegger i 28 mm laft. Dørene og åpningsvinduet leveres med 2 lags isolerglass. Hytta leveres som byggesett.
Fabrikkmalte hytter
Vi har gjort betydelige investeringer i moderne maleroboter som gjør det mulig for oss å male komplekse produkter som tømmerhytter så nøyaktig som vi har programmert dem til å gjøre, i et kontrollert miljø. Dette gjør det mulig for oss å tilby en malekvalitet som ville være veldig vanskelig å oppnå ved maling etter montering.
Hvorfor velge fabrikkmalte?
- Tids- og kostnadseffektivt: Maling er en tidkrevende og kostbar oppgave. Våre ferdigmalede bygninger erstatter behovet for at du må gjøre dette arbeidet selv.
- Lenger levetid: Fabrikkmalte bygninger har en lengre levetid enn de som males etter montering fordi våre bygninger males under kontrollerte forhold som sikrer et tørt og optimalt miljø for maling.
- Umiddelbart beskyttet: Fra installasjonstidspunktet er bygningen din beskyttet mot fukt, noe som er avgjørende med tanke på det uforutsigbare været.
- Uniform og omfattende dekning: Oppnår et jevnt lag som er umulig å kopiere med manuell maling.
For maling av Palmakos hageprodukter brukes vannbasert fasademaling av høy kvalitet, noe som garanterer utmerket værbestandighet og langvarig holdbarhet under utendørs forhold.
Fargekombinasjonen består av hovedfargen og aksentfargen.
Vi har gjort betydelige investeringer i moderne maleroboter som gjør det mulig for oss å male komplekse produkter som tømmerhytter så nøyaktig som vi har programmert dem til å gjøre, i et kontrollert miljø. Dette gjør det mulig for oss å tilby en malekvalitet som ville være veldig vanskelig å oppnå ved maling etter montering.
Hvorfor velge fabrikkmalte?
- Tids- og kostnadseffektivt: Maling er en tidkrevende og kostbar oppgave. Våre ferdigmalede bygninger erstatter behovet for at du må gjøre dette arbeidet selv.
- Lenger levetid: Fabrikkmalte bygninger har en lengre levetid enn de som males etter montering fordi våre bygninger males under kontrollerte forhold som sikrer et tørt og optimalt miljø for maling.
- Umiddelbart beskyttet: Fra installasjonstidspunktet er bygningen din beskyttet mot fukt, noe som er avgjørende med tanke på det uforutsigbare været.
- Uniform og omfattende dekning: Oppnår et jevnt lag som er umulig å kopiere med manuell maling.
For maling av Palmakos hageprodukter brukes vannbasert fasademaling av høy kvalitet, noe som garanterer utmerket værbestandighet og langvarig holdbarhet under utendørs forhold.
Fargekombinasjonen består av hovedfargen og aksentfargen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 119687 |
| Veranda | Nei |
| Type | Hytte |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Sommer |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 19,1 m2 |
| Farge | Hvit/Mørkegrå |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Takdesign | Saltak |
| Antall Rom | 1 st |
| Lengde | 5300 mm |
| Høyde | 2620 mm |
| Bredde | 4100 mm |
| Areal | 19,9 m2 |
| EAN-nr | 4743142036372 |
