




Anneks PalmakoLisa 19,4 m2
fra99 990 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Laftet anneks / hagestue med moderne skråtak og to doble foldedører i front. Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Varemerke
Beskrivelse
Laftet anneks / hagestue med moderne skråtak og to doble foldedører i front. Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som kryssfineres sammen, og med alle nødvendige festelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte.
Produktinformasjon
- Veggdetaljer med dobbelhakknuter 44mm
- Tak og gulv av fjøl
- Impregnerte grunnbjelker
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummipakninger og silikon
- Sprosser
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Produktinformasjon
- Veggdetaljer med dobbelhakknuter 44mm
- Tak og gulv av fjøl
- Impregnerte grunnbjelker
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummipakninger og silikon
- Sprosser
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 5500 mm |
| Høyde | 2340 mm |
| Gulvflate | 19,4 |
| Areal | 20,1 m² |
| Bredde | 4000 mm |
| Max Snølast | 1,5 kg/m² |
| Produkttype | Anneks, Hytte |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet Tre |
| Takdesign | Pulttak |
| Design | Byggelement |
| Serie | Lisa |