



Anneks PalmakoSusanna 16,4 m2Hvit dyppet
Nyhet
96 900 kr
Farge: Hvit dippet

Susanna 16,4 m2
Hvit dyppet96 900 kr
- Nyhet – kommer 10.04.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Anneks med overbygget inngangsparti i 44 mm laft. Dobbel inngangsdør og 3 åpningsbare vinduer. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler.
Hytta er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet, spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Tømmerhytter er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på og kommer med mange fordeler, som for eksempel at du helt slipper skruer og spiker for å bygge veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som settes sammen og med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. Veggene er også forberedt for isolasjon om nødvendig.
Hytte Susanna er laget av 44 mm tømmer med vindtette dobbelthakknuter og 105 cm takutstikk over inngangen. Hytta har en dobbeldør med limtrekarm, sylinderlås og rustfritt stål som beskytter terskelen, samt sprossede, roterbare 2-glassvinduer. Kraftige trykkimpregnerte grunnbjelker gir huset stabilitet og lang levetid. 5 års garanti.
Dette inkluderer
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- 19 mm høvlede impregnerte bord til terrasse
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- 3 stk vinduer
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssats
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og gir også et forbedret utseende. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp og insekter, inkludert termitter.
Hytte Susanna er laget av 44 mm tømmer med vindtette dobbelthakknuter og 105 cm takutstikk over inngangen. Hytta har en dobbeldør med limtrekarm, sylinderlås og rustfritt stål som beskytter terskelen, samt sprossede, roterbare 2-glassvinduer. Kraftige trykkimpregnerte grunnbjelker gir huset stabilitet og lang levetid. 5 års garanti.
Dette inkluderer
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- 19 mm høvlede impregnerte bord til terrasse
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- 3 stk vinduer
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssats
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og gir også et forbedret utseende. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp og insekter, inkludert termitter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 102471 |
| Farge | Hvit dippet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Saltak |
| Type | Hytte |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Areal | 19,4 m2 |
| Gulvflate | 16,4 m2 |
| Høyde | 2780 mm |
| Lengde | 4000 mm |
| Veranda | Ja |
| Bredde | 5300 mm |
| Glass | Isolerglass 3-9-3 |
| EAN-nr | 4743142051245 |


