


Gjestehytte PalmakoBritta 17,5 M2
Nyhet
fra61 900 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Velg Farge
Beskrivelse
Koselig og romslig Gjestehytte i 40 mm laft. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Hytte av 40 mm laftet tømmer, vindtett dobbelhakket lafteknuter og 132 cm takutstikk over inngangen. Hytta har et sprosset enkelvindu med sving- og vippefunksjon, samt en halvglasert dobbeltdør med limtredørkarm, sylinderlås og rustfritt stål som beskytter terskelen. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Tak av fjølpanel
- 1 stk vindu
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssats
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dette er inkludert
- Tak av fjølpanel
- 1 stk vindu
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssats
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Sesong | Sommer |
| Glass | 2-Lags |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 4460 mm |
| Høyde | 2700 mm |
| Gulvflate | 17,5 |
| Areal | 18,1 m² |
| Antall Rom | 1 st |
| Bredde | 4460 mm |
| Insulation | Nei |
| Design | Laftet |
| Produkttype | Gjestehytte, Hytte |
| Materiale | Nordisk tre, Tre |
| Veggtykkelse | 40 mm |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet |
| Takdesign | Saltak |



