



Gjestehytte PalmakoBritta 19,7 M2
Nyhet
fra64 900 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Velg Farge
Beskrivelse
Koselig og romslig Gjestehytte i 40 mm laft. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Hytte av 40 mm laftet tømmer, vindtette dobbelthakket noter og 132 cm takutstikk over inngangen. Hytta har et sprosset enkeltvindu med sving- og tippefunksjon, samt en halvglasert dobbeltdør med limtrekarm, sylinderlås og rustfritt stål som beskytter terskelen. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Tak av fjølbrædder
- 1 stk vindu
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssett
MERK! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dette er inkludert
- Tak av fjølbrædder
- 1 stk vindu
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssett
MERK! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Glass | 4 mm |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 5000 mm |
| Høyde | 2700 mm |
| Gulvflate | 19,7 |
| Areal | 20,4 m² |
| Bredde | 4450 mm |
| Design | Laftet |
| Produkttype | Gjestehytte, Hytte |
| Materiale | Nordisk tre, Tre |
| Veggtykkelse | 40 mm |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet |
| Takdesign | Saltak |



