









Gjestehytte PalmakoBritta 19,7 M2Ubehandlet
64 900 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Farge: Obehandlad

Britta 19,7 M2
Ubehandlet64 900 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Koselig og romslig Gjestehytte i 40 mm laft. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Hytte av 40 mm laftet tømmer, vindtette doble hakkeskjøter og 132 cm takutstikk over inngangen. Hytta har et sprosset enkeltvindu med sving- og vippefunksjon, samt en halvglasert dobbeldør med limtrekarm, sylinderlås og rustfritt stål som beskytter terskelen. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Tak av fjølplanker
- 1 stk vindu
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssett
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler. Gulvsett er ikke inkludert.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Gjestehytta leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Dette er inkludert
- Tak av fjølplanker
- 1 stk vindu
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssett
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler. Gulvsett er ikke inkludert.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Gjestehytta leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 102262 |
| Design | Timrad |
| Produkttype | Stuga |
| Materiale | Trä |
| Lengde | 5000 mm |
| Høyde | 2700 mm |
| Veggtykkelse | 40 mm |
| Gulvflate | 19,7 |
| Areal | 20,4 m² |
| Bredde | 4450 mm |
| Farge | Obehandlad |
| Glass | 4 mm |
| Takdesign | Sadeltak |
| Veranda | Nei |
| EAN-nr | 4743142050446 |
| Nobb | 54375084 |






