







Gjestehytte PalmakoElla 16,8M2
Nyhet
fra46 900 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Koselig laftet Gjestehytte kombinert overbygget uteplass. Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler. Gulv er ikke inkludert for montering på eksisterende terrasse etc. Gulvsett kan kjøpes som tilvalg. Valgfritt taktekke kjøpes separat.
Gjestehytta leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Gjestehytta leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Sesong | Sommer |
| Glass | 2-Lags |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 6100 mm |
| Høyde | 2140 mm |
| Gulvflate | 16,8 |
| Areal | 17,7 m² |
| Antall Rom | 1 st |
| Bredde | 3200 mm |
| Insulation | Nei |
| Design | Laftet |
| Produkttype | Gjestehytte, Hytte |
| Materiale | Nordisk tre, Tre |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet |
| Takdesign | Pulttak |






