









Gjestehytte PalmakoElla 17,8 m2Hvit dyppet
Nyhet
53 900 kr
Farge: Hvit dippet

Ella 17,8 m2
Hvit dyppet53 900 kr
- Nyhet – kommer 10.04.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Koselig laftet hagestue med sidebod og overbygget uteplass. Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner.
Boden kan benyttes til oppbevaring av hagemøbler og hageredskaper.
Hytta er laget av saktevoksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet som er spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Å bruke laftebygging er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på, og har fortsatt mange fordeler, for eksempel at du ikke trenger skruer og spiker for å sette sammen veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som laftes sammen, med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte.
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet, og også et forbedret utseende. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet, og også et forbedret utseende. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 108225 |
| Farge | Hvit dippet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Pulttak |
| Type | Hytte |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Areal | 17,8 m2 |
| Gulvflate | 17 m2 |
| Høyde | 2140 mm |
| Lengde | 3200 mm |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 6100 mm |
| Glass | 4 mm |
| EAN-nr | 4743142059791 |



