



Gjestehytte PalmakoEmma 15,2m2
Nyhet
fra56 900 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Velg Farge
Beskrivelse
Koselig laftet Gjestehytte med overbygget veranda. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, famile eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som nottes sammen, og med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte.
Dette er inkludert
- Veggdetaljer med dobbelhakknotter
- Impregnerte grunnbjelker
- Impregnerte terrassebord
- Tak og gulv av fjøl
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Fast dør
- Vinduer med sprosser og vindusluker
- Sideliggende vridvindu med dryppeliste
- Beskyttelsestak
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dette er inkludert
- Veggdetaljer med dobbelhakknotter
- Impregnerte grunnbjelker
- Impregnerte terrassebord
- Tak og gulv av fjøl
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Fast dør
- Vinduer med sprosser og vindusluker
- Sideliggende vridvindu med dryppeliste
- Beskyttelsestak
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Glass | 4 mm |
| Veranda | Ja |
| Lengde | 3500 mm |
| Høyde | 2570 mm |
| Gulvflate | 14,6 |
| Areal | 15,2 m² |
| Bredde | 3500 mm |
| Produkttype | Gjestehytte, Hytte |
| Materiale | Nordisk tre, Tre |
| Veggtykkelse | 34 mm |
| Farge | Hvit dippet, Ubehandlet |
| Takdesign | Saltak |


